ثبت سفارش 09371001426
برای تماس اینجا را لمس کنید. 09371001426
logo
سفارش کادو و گل در کرج : کرج کادول
سفارش کادو و گل در کرج : کرج کادول

سفارش گل لیلیوم در کرج | فروش آنلاین گل لیلیوم در کرج | ارسال درب منزل

سفارش گل لیلیوم در کرج بصورت آنلاین

گل لیلیوم که نام دیگر آن سوسن می باشد یکی از گل های تزئینی بسیار زیبا می باشد که مورد علاقه افراد زیادی می باشد.  شما میتوانید سفارش گل لیلیوم در کرج  را بصورت آنلاین انجام دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

 

سفارش گل لیلیوم در کرج| فروش گل سوسن یا لیلیوم در کرج بصورت آنلاین

 

گل لیلیوم چیست؟ آموزش تکثیر و نگهداری لیلیوم | همه چیز درباره لیلیوم

“سوسن (نام علمی: Lilium) نوعی گل است که به‌طور معمول به وسیله پیازش تکثیر می‌گردد. سوسن دارای تقریباً ۱۵۰۰ گونه‌است که در حدود ۶۰ جنس جای دارند. پراکندگی این گیاه به صورتی است که در نواحی مختلف کره زمین مخصوصاً در آفریقای جنوبی و مناطق بین استوائی آمریکا یافت می‌شوند.

نوعی از این گل به نام سوسن چلچراغ (نام علمی: Lilium ledebourii) تنها در داماش استان گیلان و لنکران جمهوری آذربایجان می‌روید.”

نوشته فوق برگرفته از ویکیپدیا بود که در خصوص گل سوسن یا همان لیلیوم صحبت کرده بود.


شما حتما بارها نام گل لیلیوم را شنیده اید این گل بسیار زیبا که از آن برای تزئین دسته گل ، ماشین عروس ، مجالس و در دیگر جاها نیز استفاده میشود.

گل سوسن به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد برای تزئینات کار ها گزینه ی بسیار چشم گیر و مورد قبولی است. حال اگر بخواهیم برای این گل صفت هایی را به کار ببریم میتوانیم از زیبایی ، شایسته بودن ، و اصیل بودن برای گلهای لیلیوم استفاده کنیم.

گل سوسن به دلیل داشتن این ویژگی ها باعث میشود شما با استفاده از آن در تزئینات دسته گل ها و و دیگر تزئیناتی که با گل انجام میشود ویژگی خاصی به آن کار بدهید.

آشنایی با گل لیلیوم و انواع آن

مشخصات گل لیلیوم:

این مطلب قابل ذکر است که گل سوسن یا لیلیوم جزو گل های بومی کره زمین است و تنها در در دو منطقه از آن رشد میکند که ایران کشور عزیزمان نیز یکی از این دو منطقه است این گل در منطقه جیرنده رشد میکند و همچنین در اکراین که دیگر محل رشد این گل  است.

لیلیوم را در زبان فارسی با نام سوسن میشناسیم که بعضی از زبان شناس ها دلیل این اسم گذاری را شباهت زیاد این گل به گل سوسن چلچراغ میدانند.

علاوه بر تنوع بسیار رنگی که دارد همچون چلچراغی از ساقه خو آویزان است.

سازمان محیط زیست ایران به دلیل کمیاب بودن گل لیلیوم در سراسر کره زمین اهمیت ویژه ای برای آن قائل است و محیط رشد لیلیوم را به صورت محافظت شده تحت نظر دارد.

گلهای لیلیوم اکثرا در ماطق گرمسیر رشد بهتری میکند اما در مناطق سرد نیز درون گلدان میتوانید آن را به عمل باورید.
این گل دارای پیازی قوی است که تا چند سال متوان از آن برداشت کرد.این گل دارای نژاد هایی گوناگون با تنوع رنگ و شکل های متفاوت است.

شکل های مختلف گل لیلیوم

برای آشنایی بیشتر با گل لیلیوم یا سوسن اینجا را کلیک کنید

 

دیدگاه‌ها (0)

*
*

Call Now Buttonجهت سفارش اینجا را لمس کنید
error: Content is protected !!